kwadraty

Wszystkie noclegi

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Rydzyń Włościański 10
06-445 Strzegowo
tel.: 023 613 09 63

Arka - Gospodarstwo agroturystyczne

Gospodarstwo agroturystyczne "Arka" położone jest w gminie Strzegowo, powiat mławski, na obszarze nadwkrzańskiego krajobrazu chro-nionego. Siedlisko znajduje się poza wsią Rydzyn Włościański nad rzeką Wkrą, 3 km od miejscowości gminnej na wzgórzu otoczonym lasami i łąkami. Atutem gospodarstwa jest bezpośrednie położenie nad rzeką Wkrą oraz otoczenie naturalną zielenią.

Wyświetl szczegóły

Cibórz 19
13-230 Lidzbark Welski,
tel.: 023 696 13 53,
0 798 691 471

Przy starym młynie - gospodarstwo agroturystyczne

Gospodarstwo agroturystyczne "PRZV STARYM MŁYNIE" położone jest na terenie miejscowości CIBÓRZ, przy drodze powiatowej Działdowo -Lidzbark w bezpeśrednim sąsiedztwie rzeki WEL. Leży na szlaku kajakowym Dąbrówno -Bratian. Urokliwość położonego na wyspie gospodarstwa przyciąga kajakarzy i ludzi uwrażliwionych na piękno przyrody.

Wyświetl szczegóły

ul. Piastowska 4A
09-304 Lubowidz
(powiat żuromiński, gm. Lubowidz)
tel.: 23 658 24 40

Ostoja - Gospodarstwo Eko-Agroturystyczne

Gospodarstwo Eko-Agroturystyczne .,Ostoja" położone jest w północnej części województwa Mazowieckiego w miejscowosci Zieluń, który jęst bramą -wjazdową na tereny Warmii i Mazur. Zieluń to jedna z najstarszych miejscowości Gminy Lubowidz, charakteryzująca się bogatą historią. Gospodarstwo Eko-Agroturystyczne Pani Joanny Mazurkiewicz położone jest nad rzeką Wkrą, najcenniejszym walorem przyrodniczym Gminy Lubowidz.

Wyświetl szczegóły

"Lilijka" Adam i VIoletta Olszewscy - Gospodarstwo Agroturystyczne

Gospodarstwo agroturystyczne "Lilijka" położone jest w miejscowości Działy gm. Glinojeck. Jest to czynne gospodarstwo nastawione na produkcję siana i uprawę łąk, pastwisk, w ktorym hodowane są konie polskie, kury rasy zielononóżka kuropatwiana i gęsi łabędziowe. Dla gości gospodarze udostępniają dwa domy z pokojami od 2 do 4 osób z łazienkami.

Wyświetl szczegóły

Bieżany 9,
06-540 Radzanów
(powiat mławski, gm. Radzanów)
tel.: +48 606 971 243, +48 23 679 80 10

Agroturystyka w Bieżanach - Gospodarstwo Agroturystyczne

Oferta gospodarstwa skierowana jest przede wszystkim dla osób lubiących aktywne s pędzanie wolnego czasu. Nieuregulowana rzeka Wkra o łagodnym nurcie oraz otaczające ją kompleksy leśne, tworzą mało znany, ale bardzo atrakcyjny szlak kajakowy. Posiadane przez gospodarzy kajaki (20 szt.) oraz bezpośredni dostęp do rzeki, umożliwiają skorzystanie z tej formy wypoczynku.

Wyświetl szczegóły