kwadraty

Wszystkie noclegi

Co? Gdzie? Kiedy?

Bieżany 9,
06-540 Radzanów
(powiat mławski, gm. Radzanów)
tel.: +48 606 971 243, +48 23 679 80 10
Ocena miejsca:
0

Agroturystyka w Bieżanach - Gospodarstwo Agroturystyczne

Oferta gospodarstwa skierowana jest przede wszystkim dla osób lubiących aktywne s pędzanie wolnego czasu. Nieuregulowana rzeka Wkra o łagodnym nurcie oraz otaczające ją kompleksy leśne, tworzą mało znany, ale bardzo atrakcyjny szlak kajakowy. Posiadane przez gospodarzy kajaki (20 szt.) oraz bezpośredni dostęp do rzeki, umożliwiają skorzystanie z tej formy wypoczynku.

W spływie mogą uczestniczyć zarówno doświadczeni kajakarze, jak i osoby płynące po raz pierwszy. Kajaki są przeznaczone do użytkowania amatorskiego, dlatego doskonale nadają się na spływ rodzinny z dziećmi, nawet już od 5 roku życia. Większym grupom właściciele proponują skorzystanie z oferty łączącej spływ kajakowy z biesiadą. 

Można tu również zorganizować niezapomniane imprezy integracyjne, podczas których zapewnione jest wyżywienie, ognisko oraz muzyka. Duża, ogrodzona i zagospodarowana rekreacyjnie działka wraz z zadaszonymi wiatami oraz grillem umożliwi zabawę nawet dla kilkudziesięciu osób. Ponadto istnieje możl iwość skorzystania z noclegu na polu kempingowym z dostępem do aneksu kuchennego oraz pomieszczenia sanitarnego (WC, umywalki, natryski).

Zostaw komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.