kwadraty

Wszystkie noclegi

Co? Gdzie? Kiedy?

Rydzyń Włościański 10
06-445 Strzegowo
tel.: 023 613 09 63
Ocena miejsca:
0

Arka - Gospodarstwo agroturystyczne

Gospodarstwo agroturystyczne "Arka" położone jest w gminie Strzegowo, powiat mławski, na obszarze nadwkrzańskiego krajobrazu chro-nionego. Siedlisko znajduje się poza wsią Rydzyn Włościański nad rzeką Wkrą, 3 km od miejscowości gminnej na wzgórzu otoczonym lasami i łąkami. Atutem gospodarstwa jest bezpośrednie położenie nad rzeką Wkrą oraz otoczenie naturalną zielenią. Jest to doskonałe miejsce dla miłośników ciszy i spokoju, obcowania z naturą. Wiejskie kościółki, liczne pomniki przyrody, miejsca pomięci narodowej, obiekty rekreacyjne i sportowe, znaczne obszary leśne i czyste środowisko są największymi atutami tej okolicy

Działalność agroturystyczna prowadzona jest w tzw. czynnym gospodarstwie rolnym specjalizującym się w produkcji mleka oraz upraw polowych (20 ha, w tym 6 ha lasu). Goście mają możliwość pracy w gospodarstwie rolnym pod opieką gospodarza.

W gospodarstwie do dyspozycji gości są 3 pokoje gościnne (3-4 osobowe) funkcjonalnie urządzone, z oddzielną łazienką i WC. Pokoje znajdują się w budynku mieszkalnym gospodarzy.

Do dyspozycji gości są kajaki (18 sztuk -dwuosobowe) z osprzętem (wiosła, kamizelki oraz poduszki). Właściciele wypożyczalni dysponują samochodem do transportu kajaków oraz przewożenia uczestników spływu. Dla większych grup istnieje możliwość przygotowania biesiady nad rzeką.

Zostaw komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.