kwadraty

Wszystkie noclegi

Co? Gdzie? Kiedy?

Ocena miejsca:
0

"Lilijka" Adam i VIoletta Olszewscy - Gospodarstwo Agroturystyczne

Gospodarstwo agroturystyczne "Lilijka" położone jest w miejscowości Działy gm. Glinojeck. Jest to czynne gospodarstwo nastawione na produkcję siana i uprawę łąk, pastwisk, w ktorym hodowane są konie polskie, kury rasy zielononóżka kuropatwiana i gęsi łabędziowe.

Dla gości gospodarze udostępniają dwa domy z pokojami od 2 do 4 osób z łazienkami. W stylowej kuchni wyposażonej w stare meble przygotowywane są posiłki charakterystyczne dla tego regionu. Do dyspozycji gości są pokoje w dwóch domach: myśliwskim z 2-4 osobową sypialnią, łazienką, salą biesiadną na ok. 20 os. i kuchnią oraz domu głównym z 2 pokojami 2-osobowymi, pokojem 2-4 os, 1 apartamentem 2-4 osobowym z łazienką i salonem z kominkiem. W domu znajdują się 2 dodatkowe łazienki, stylowa kuchnia i jadalnia.

Goście korzystać mogą ze sprzętu sportowo-turystycznego, miejsca ogniskowego bądź grilla. Możl iwa jest organizacja przejażdżek konnych, kuligów, ognisk, obozów połączonych z nauką języków obcych i jazdy konnej oraz spływów kajakowych po rzece Wkrze. 

Gospodarstwo agroturystyczne "Lilijka" to wspaniała baza do organizacji plenerów malarskich i fotograficznych dla niedużych grup. Teren obfituje w malownicze trasy piesze, rowerowe i konne, które pozwalają zapomnieć o wielkomiejskim pędzie, poczuć się blisko natury i odnaleźć wewnętrzną harmonię. Atutem tego miejsca jest nieduża odległość od Warszawy (100 km) trasą nr 7 Warszawa-Gdańsk.

Zostaw komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.