kwadraty

Wszystkie noclegi

Co? Gdzie? Kiedy?

ul. Piastowska 4A
09-304 Lubowidz
(powiat żuromiński, gm. Lubowidz)
tel.: 23 658 24 40
Ocena miejsca:
0

Ostoja - Gospodarstwo Eko-Agroturystyczne

Gospodarstwo Eko-Agroturystyczne .,Ostoja" położone jest w północnej części województwa Mazowieckiego w miejscowosci Zeluń, który jęst bramą -wjazdową na tereny Warmii i Mazur. Zieluń to jedna z najstarszych miejscowości Gminy Lubowidz, charakteryzująca się bogatą
historią.

Gospodarstwo Eko-Agroturystyczne Pani Joanny Mazurkiewicz położone jest nad rzeką Wkrą, najcenniejszym walorem przyrodniczym Gminy Lubowidz. Otoczone jest lasami i łąkami, które tworzą piękny i malowniczy krajobraz. Zajmuje powierzchnię 28 ha.

Gospodarstwo dysponuje jednym pokojem 1-osobowym oraz 4 pokojami 2-osobowymi. Pokoje urządzone są miło i przytulnie. Przy każdym pokoju znajduje się łazienka z WC i prysznicem. Pokoje są klimatyzowane. W każdym pokoju znajduje się telewizor, istnieje dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Posiłki podawane są w jadalni. Dom ma duży taras z miejscem do wypoczynku i widokiem na Wkrę. Przy domu znajduje się parking. Na terenie gospodarstwa istnieje możliwość rozłożenia namiotów oraz postawienia przyczepy kempingowej. Na terenie Gospodarstwa znajduje się
drewniana altana z grillem i miejscem do biesiadowania dla 60 osób. Nad rzeką jest niewielki pomost. Gospodarze,chcąc uatrakcyjnić ofertę zbudowali niewielki plac zabaw, na którym znajdują się piaskownica, zjeżdżalnia, hamak. Do dyspozycji gości są także dwa boiska do piłki plażowej. ,Ostoja" dysponuje 30 rowerami. Turyści mogą korzystać z kajaków (12 sztuk) i 5-osobowej łódki. Spływy Wkrą cieszą się wielką popularnością.

Zostaw komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.