kwadraty

Usługi

Działalność usługowa na terenie SSS LGS

ul. Ciechanowska 10
06-450 Glinojeck
tel.: +48 513 175 573 / +48 509 170 116
Ocena miejsca:
0

Kaktus - Restauracja Glinojeck

Lokal często nazywany jest Restauracja Glinojeck. To jedno z najbardziej oryginalnych miejsc na kulinarnej mapie Polski. Kaktus jako jedyna restauracja może zaskoczyć rozmaitością pomysłów oraz rozwiązaniami nawet dla najbardziej wybrednych gości. W swoim dorobku mamy organizację wielu prestiżowych przyjęć dla Klientów indywidualnych, firm i organizacji.

Całość wnętrza została zmodernizowana i dzięki firmie Rembud stworzyliśmy wspaniałą atmosferę. Restauracja położona jest w centrum miasta Glinojeck, naprzeciw banku. Bardzo duży parking zapewnia łatwy i wygodny dostęp dla osób korzystających z transportu publicznego i prywatnego.

Restauracja Kaktus to praktycznie same zalety, a mianowicie  bardzo smaczne potrawy, profesjonalna obsługa, bardzo duża sala, wspaniały kebab, gyros i oczywiście niepowtarzalna pizza. Odnośnie produkcji posiłków spełniamy wszystkie wymogi Sanepidu. Potrawy na imprezy ustalane są indywidualnie według upodobań i potrzeb naszego Klienta i dlatego też mają Państwo gwarancję, że impreza zorganizowana przez nas będzie niepowtarzalna. Jeśli chodzi Państwu o najlepsze restauracje, kawiarnie i pizzerie w mieście Glinojeck i jego okolicach,  zapraszamy do nas.